6 Haziran 2014 Cuma

'The Rover' Sydney Basın Konferansı + Konferans Notları (6 Haziran)


HQ

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  

Basın/Fan Resimleri

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Konferans Notları

Bir Avustralia filminde çalışmak, Rob bu soru sana... Avustralya dünyanın en ağır iş gücüne sahip film endüstrisi, sen ne tür deneyimler yaşadın?

Robert: "Bende çok özel bir teknik ekiple çalıştım, bulunduğumuz yer bir zorlayıcı bir ortamdı ve ayrıca orada bulunan herkes, yani bildiğim kadarıyla birbirinden atrlmıyordu (gülüyor) yani harikaydı.

Uzun zamandır Avustral filmlerinde yer almak için çabalıyordum ve sonra bu projede yer aldım. Nedenini bilmiyorum... ama bende kendinden emin, enejik ve tabii önemli bir endüstriye sahipsiniz. Gerçekten muazzam deneyimler yaşadım." 

***

Pattinson, Avustralya'nın haşin çöllerinin "inanılmaz huzurlu" ve "garip bir şekilde gizemli" göründüğünü söylüyor.


İngiliz oyuncu setin etrafında paparazzilerin olmayışının da hoş bir durum olduğunu belirtiyor: "Geçrekten çok hoştu... ufka bakıp hiçbir şey görmemek güzeldi."

Pearce, Pattinson'ın kendiyle bağdaşması için rehberliği ihtiyaç duymadığını söylüyor ve şakayla "Sanırım ona tavsiye ettiğimde biraz daha fazla votka içti," diyor.

Pearce setteki atmosferin çok neşeli olduğunu belirtiyor: "Aslında çok ağır bir çekim değildi... David'in iyi bir espri anlayışı vardır, sette çok eğlenceli anlar yaşadık."


Basın/Fan Resimleri: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Notlar: 1 | 2

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder